Zadzwoń do nas: 48 74 664 91 59 szkolnictwozawodowe@invest-park.com.pl
×

Wyszukaj w serwisie

Szukaj

Aktualności

Akademickie Targi Pracy !

W dniach 17-18 października Klaster Edukacyjny „INVEST in EDU” uczestniczył w 28. edycji Akademickich Targach Pracy na Politechnice Wrocławskiej. Blisko 80 firm przekonywało studentów i absolwentów, aby rozpoczęli swoją karierę właśnie u nich.

Czytaj więcej

Dzień Edukacji Narodowej!

kartka_invest-park2a

Czytaj więcej

Zapraszamy na targi CARRER EXPO we Wrocławiu!!

Klaster Edukacyjny „INVEST in EDU” zaprasza na stoisko klastra podczas targów Career EXPO, które odbędą się 25 października 2017 roku we Wrocławiu! Podczas wydarzenia będą promowane oferty praktyk, staży oraz pracy przedsiębiorców działających na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”. Wydarzenie skierowane jest nie tylko do studentów i absolwentów, ale również do doświadczonych pracowników.

Czytaj więcej

NOWE OFERTY PRACY !

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi ofertami pracy!

Czytaj więcej

Cykl seminariów branżowych – zapraszamy do udziału

Ministerstwo Edukacji Narodowej serdecznie zaprasza do udziału w seminariach branżowych skierowanych do pracodawców.

Czytaj więcej

VI Kongres E(x)plory pt. „Jak akcelerować innowacje? Doświadczenia polskie i nie tylko.”

Zapraszamy do udziału w VI-ej edycji Kongresu E(x)plory pt. „Jak akcelerować innowacje? Doświadczenia polskie i nie tylko”, który odbędzie się w dniach 18-19 października 2017 roku w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia. VI edycja Kongresu będzie edycją specjalną, ponieważ towarzyszyła jej będzie inauguracja pilotażu programu „Dobry pomysł”.

Czytaj więcej

I spotkanie Rady Klastra Edukacyjnego „INVEST in EDU”

26 września 2017 roku odbyło się I spotkanie Rady Klastra Edukacyjnego „INVEST in EDU” w siedzibie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w kampanii WRO DAY !

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej jest członkiem Klastra Edukacyjnego „INVEST in EDU”. Agencja realizuje kampanię promocyjną WRO DAY, nakierowaną na przyciągnięcie na Dolny Śląsk pracowników z innych regionów Polski. Projekt będzie realizowany do 2024 roku, a jego ideą jest organizacja wspólnej strefy wystawienniczej Wrocławia oraz firm z obszaru aglomeracji na największych targach pracy w Polsce, podczas wydarzenia promujemy nasz region jako ciekawe miejsce do życia i pracy.

Czytaj więcej

KONGRES INNOWACJI !

21 września na Politechnice Wrocławskiej odbył się Kongres Innowacji „Pojazdy elektryczne – kierunki rozwoju, techniczne i technologiczne możliwości dla producentów i poddostawców”. Kongres Innowacji był organizowany w ramach Dolnośląskiego Klastra Motoryzacji, którego Liderem Wspierającym jest Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK”.

Czytaj więcej

Finał Rajdu po strefie w Wałbrzychu !!

Młodzież z Publicznego Gimnazjum Sportowego nr 11 im. J. Kusocińskiego w Wałbrzychu wygrała III edycję „Rajdu po Strefie” !

Wydarzenie odbyło się 20 czerwca bieżącego roku. Blisko 200 uczniów pierwszych i drugich klas z 6 wałbrzyskich szkół gimnazjalnych miało okazję zapoznać się z ofertą szkół technicznych oraz zwiedzić zakłady strefowe działające w Wałbrzychu, takie jak: CERSANIT, RONAL, TRISTONE, TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND, NSK oraz MANDO.

Czytaj więcej