Zadzwoń do nas: 48 74 664 91 59 szkolnictwozawodowe@invest-park.com.pl
×

Wyszukaj w serwisie

Szukaj

Aktualności

Z wizytą w zakładach strefowych

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna ,,INVEST-PARK’’ promując edukację zawodową w ramach działalności klastra edukacyjnego ,,INVEST in EDU’’, zorganizowała dla uczniów klas gimnazjalnych w Wilkanowie i Bystrzycy Kłodzkiej, wycieczki zawodoznawcze do firm tworzących wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku klasy patronackie: Kayser Automotive System Kłodzko oraz Steinpol Central Services oddział w Kłodzku.

1(1)
Czytaj więcej

PROMOCJA KSZTAŁCENIA BRANŻOWEGO W POWIECIE KŁODZKIM

Efektywne kształcenie pod potrzeby przedsiębiorców działających w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej było tematem konferencji, która odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku. Tegoroczne spotkanie miało na celu m.in. kontynuację współpracy z doradcami zawodowymi oraz pedagogami ze szkół gimnazjalnych z powiatu kłodzkiego i ząbkowickiego.

Czytaj więcej

Inwestycje – Edukacja – Innowacje

Ponad 200 firm, przeszło 25 mld złotych nakładów inwestycyjnych oraz 51 tysięcy miejsc pracy – tak w liczbach przedstawiają się efekty dwóch dekad działalności Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”. Z okazji jubileuszu 20-lecia istnienia WSSE zorganizowała w Wałbrzychu konferencję dotyczącą planowanych zmian w funkcjonowaniu specjalnych stref ekonomicznych oraz kształcenia branżowego pod potrzeby przedsiębiorców. W wydarzeniu wzięła udział Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska.

WSSE-Inwestycje-Eduakcja-innowacje (2)
Czytaj więcej

Zaproszenie do udziału w seminarium branżowym !

Ministerstwo Edukacji Narodowej serdecznie zaprasza do udziału w seminariach branżowych skierowanych do pracodawców. Seminaria są okazją do konsultacji zmian w kształceniu zawodowym, które MEN planuje wprowadzać w ścisłej współpracy ze środowiskiem pracodawców.

Czytaj więcej

Konferencja INWESTYCJE, EDUKACJA, INNOWACJE!

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” z okazji Jubileuszu 20-lecia powstania organizuje, Konferencję pn. „INWESTYCJE, EDUKACJA, INNOWACJE”, która odbędzie się 21 listopada 2017 roku w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu.

Czytaj więcej

Jak rekrutować szybciej i skuteczniej?

Jeśli twoja firma prowadzi intensywną rekrutację na różne stanowiska, na pewno wiesz, że zarówno konkurencja na rynku pracy, jak i oczekiwania kandydatów względem pracodawcy są coraz większe. Co więc zrobić, żeby wszyscy chcieli pracować właśnie u ciebie? Warto w swojej strategii emploer-brandingowej uwzględnić udział w targach pracy Career EXPO, który daje szansę na wyróżnienie twojej firmy na tle innych graczy z tej samej branży. Przekonaj się, jakie korzyści płyną z uczestnictwa w wydarzeniu.

Czytaj więcej

Akademickie Targi Pracy !

W dniach 17-18 października Klaster Edukacyjny „INVEST in EDU” uczestniczył w 28. edycji Akademickich Targach Pracy na Politechnice Wrocławskiej. Blisko 80 firm przekonywało studentów i absolwentów, aby rozpoczęli swoją karierę właśnie u nich.

Czytaj więcej

Dzień Edukacji Narodowej!

kartka_invest-park2a

Czytaj więcej

Zapraszamy na targi CARRER EXPO we Wrocławiu!!

Klaster Edukacyjny „INVEST in EDU” zaprasza na stoisko klastra podczas targów Career EXPO, które odbędą się 25 października 2017 roku we Wrocławiu! Podczas wydarzenia będą promowane oferty praktyk, staży oraz pracy przedsiębiorców działających na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”. Wydarzenie skierowane jest nie tylko do studentów i absolwentów, ale również do doświadczonych pracowników.

Czytaj więcej

NOWE OFERTY PRACY !

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi ofertami pracy!

Czytaj więcej